BEZPŁATNY WEBINAR
Po ostatnim napadzie obiecała(e)ś sobie – to był ostatni raz. Od jutra biorę się za siebie. Koniec z objadaniem się. Będę „czysta(y)”, będę jeść „fit”, będę się pilnować. Jednak im bardziej próbujesz skontrolować swój sposób żywienia, tym trudniej jest Ci wytrwać w swoich postanowieniach…
Kontrolując sztywno swój sposób żywienia, znacząco zwiększasz ryzyko wystąpienia kolejnych epizodów napadów objadania się.
Dlatego ja proponuję Ci rozwiązania, które nie opierają się na sztywnej kontroli, a na wiedzy dotyczącej regulacji głodu, apetytu i budowania racjonalnych nawyków żywieniowych.
Zapraszam Cię na bezpłatny webinar: 5 NAJWAŻNIEJSZYCH ŻYWIENIOWYCH CZYNNIKÓW POWODUJĄCYCH NAPADY OBJADANIA SIĘ
Spotkanie odbędzie się na moim kanale YT i będzie dostępne dla osób po wcześniejszym zapisaniu się na wydarzenie (dostęp poprzez link).
17 lutego godzina 20:30
45 minut – 1 h (z możliwością wydłużenia lub skrócenia w zależności od liczby pytań)
spotkanie on-line w formie dietetycznych wskazówek zmniejszających ryzyko napadu objadania się
- Skąd biorą się napady objadania się – czy obserwujesz te powody u siebie?
- Dlaczego odchudzanie i restrykcyjne diety zwiększają ryzyko napadów?
- Regularność w jedzeniu się opłaca! Dlaczego przeciąganie posiłków i wydłużanie przerw zwiększa występowanie kolejnych napadów?
- Objadasz się tym, czego sobie zabraniasz. Poznaj rozwiązania zdrowej kontroli w jedzeniu.
- Co to jest tzw. żywność smakowita i jakie jest jej znaczenie w wywoływaniu epizodów napadu.
- Komponowanie posiłków ma znaczenie.
- Wasze pytania i moje odpowiedzi 😊
Nazywam się Kasia Zabłocka-Słowińska i pomogę Ci zbudować zdrowe, satysfakcjonujące i zgodne ze stylem życia nawyki żywieniowe. Prowadzę psychodietetycznie osoby z zaburzoną relacją z jedzeniem i zaburzeniami odżywiania (bulimią, kompulsywnym objadaniem się, anoreksją), a także uczę jak skutecznie zmniejszyć nadwagę i otyłość. Wspieram dietetycznie osoby z insulinoopornością, zespołem policystycznych jajników, niealkoholowym stłuszczeniem wątroby, nadciśnieniem i zaburzeniami lipidowymi.
Moja praktyka ma mocne oparcie w nauce, która jest moją pasją i codziennym zajęciem – pracuję naukowo w obszarze dietetyki.