KONSULTACJA INDYWIDUALNA

Podczas konsultacji łączę naukową wiedzę z zakresu psychodietetyki, dietetyki klinicznej, psychologii oraz farmakologii. 

Współpracuję z lekarzami, psychoterapeutami i psychologami, z którymi często, w razie trudności i wątpliwości (po uprzedniej Twojej zgodzie pisemnej) konsultuję się , dzięki czemu możesz być pewna(-y) wysokiej jakości moich usług. 

Szeroka perspektywa oraz obszerne zaplecze wiedzy pozwala mi na interdyscyplinarne wsparcie osób, którym pomagam w budowaniu optymalnych nawyków żywieniowych i zdrowej ralacji z jedzeniem.

PLANY ŻYWIENIOWE

Są jednym z narzędzi, z których korzystam przy budowaniu nawyków żywieniowych. Sprawdzają się w sytuacji:

  • gdy zupełnie nie wiesz, jak powinna wyglądać racjonalna, prawidłowo zbilansowana dieta. Plan dietetyczny wyznacza w takiej sytuacji ramy, które stopniowo wspólnie modyfikujemy wprowadzając coraz większą elastyczność.
  • gdy występuje u Ciebie schorzenie dietozależne. W takich sytuacjach plan dietetyczny daje komfort bezpiecznego poruszania się wśród produktów i posiłków. W planie dietetycznym znajdziesz produkty, które są w przypadku Twojego schorzenia zalecane. Wraz z postępem edukacji żywieniowej uelastyczniamy plan dietetyczny, po to by kontrola nad Twoim żywieniem leżała w Twoich rękach. 

Ponieważ nie przygotowuję planów dietetycznych bez wcześniejszego wywiadu i kontaktu z pacjentem, w cenę każdego z wariantów jadłospisów wliczona jest konsultacja 1:1 online

PAKIETY PSYCHODIETETYCZNE