Jem a nie jestem głodna. Dlaczego i jak sobie z tym poradzić?

Jem a nie jestem głodna. Dlaczego i jak sobie z tym poradzić?

Zamień automatyczne jedzenie na bardziej świadome wybory żywieniowe

BEZPŁATNY WEBINAR startuje już za:
Jem a nie jestem głodna. Dlaczego i jak sobie z tym poradzić?

Za każdym razem obiecujesz sobie, że tym razem to był ostatni raz kiedy nie miałaś świadomości, ze po coś sięgnęłaś, że co chwilę zaglądasz do lodówki, że dziwnym trafem Twoje nogi prowadzą Cię do szafki ze słodyczami? Jednocześnie kolejnego dnia  znów powielasz ten sam schemat?   

Wiesz, że nie masz kontroli nad jedzeniem, jesz pomimo braku głodu, dlatego próbujesz coraz bardziej się kontrolować ? Myślisz, że to Twoja wina?  Czujesz wstyd w związku z tym, że nie jesteś w stanie zapanować nad jedzeniem?

Podczas webinaru Jem a nie jestem głodna. Dlaczego i jak sobie z tym poradzić? opowiem Ci o powodach jedzenia pomimo braku głodu, o naszych automatyzmach, przyzwyczajeniach, które z jednej strony ułatwiają nam życie, ale z drugiej powodują, że trudno jest wyjść z zachowań, które nam nie służą.  Przedstawię Ci również skuteczne strategie na zwiększanie świadomego jedzenia w oparciu o sygnały głodu i sytości. 

Spotkanie odbędzie się na moim kanale YT i będzie dostępne dla osób po wcześniejszym zapisaniu się na wydarzenie (dostęp poprzez link).

05 stycznia godzina 20:00

1 – 1,5 h (z możliwością wydłużenia lub skrócenia w zależności od liczby pytań)

spotkanie on-line w formie dietetycznych wskazówek dotyczących wspierających strategii regulowania emocji 

wolne od jedzenia pod wpływem emocji 3-2
  • potrzebujesz poznać przyczyny Twoich zachowań żywieniowych i pracować z nimi
  • potrzebujesz jeść bardziej uważnie i słuchać sygnałów głodu i sytości
  • potrzebujesz nauczyć się rozpoznawać kiedy jesteś głodna, a kiedy najedzona
wolne od jedzenia pod wpływem emocji 3-5
  • zrozumiesz dlaczego jesz pomimo braku odczuwania głodu
  • nauczysz się rozpoznawać sygnały głodu i sytości
  • poznasz czym jest uważne jedzenie
  • zrozumiesz, dlaczego niektóre zachowania, które wcześniej stosowałaś nie pomogły w uważnym jedzeniu

OLA

Pacjentka

Do pani Katarzyny Zabłockiej-Słowińskiej trafiłam  z polecenia.  Spotkałyśmy się raz, na wstępną konsultację. Spotkanie to dotyczyło zebrania danych o moich trudnościach związanych z odżywianiem, oczekiwaniach odnośnie współpracy i o stanie mojego zdrowia. Pierwsze wrażenie o pani Katarzynie jako specjaliście jest bardzo dobre. Po  spotkaniu otrzymałam wstępne zalecenia i sugestie co mogłabym zmienić oraz proste, wartościowe dla mnie, porady. Na tej podstawie przypuszczam, ze dalsza współpraca byłaby dla mnie również satysfakcjonująca, dlatego serdecznie polecam Panią Katarzynę Zabłocką-Słowińską.

Joanna Ś.

Pacjentka

Jestem bardzo zadowolona. Zawsze mile rozmowy ..duzo nowych informacji i mega ogromne wsparcie…bardzo polecam

Galpaw

Pacjentka

Wiedza na najwyższym poziomie, doskonały kontakt i nowości, o których wcześniej nie słyszałam mimo że dietetyką interesuję się od lat. Dziękuję pani doktor. Polecam z największą odpowiedzialnością

Basia Oksana

Pacjentka

Jestem pełna uznania dla wiedzy i ogromu zaangażowania. Zawsze gotowa na wyczerpujące odpowiedzi. Możesz iść swoją drogą kręcąc się w kole napadowego objadania a możesz skorzystać z pomocy pójścia krótszą drogą bardzo profesjonalnej osoby rozumiejącej niuanse, różne powody trudności w radzeniu sobie w relacji z jedzeniem. Pani Kasia bazuje na naukowym podejściu, jest osobą bardzo miłą w kontakcie. Dziękuję i polecam z całego serca!

Marta

Pacjentka

Współpraca z Panią Kasią to przede wszystkim dla pacjenta doskonały czas refleksji nad sobą w kontekście żywienia. Zaangażowanie i empatia Pani Kasi daje wielkie wsparcie. Po tysiącu restrykcyjnych diet, poszukiwaniach rozwiązań w internecie i social mediach, trafiłam na Panią Kasię i wreszcie czuje się zaopiekowana:) i widzę piękne efekty. Serdecznie polecam!

Ala

Pacjentka

Wspaniała relacja z pacjentem. Indywidualne podejście do każdego ( my byliśmy z mężem) doskonałe rozwiązania małych kroków. Ogromna wiedza. Polecam z całego serca. Konsultacje były zdalne i wszystko bez zarzutu. 

Marta

Pacjentka

Pani Kasia to osoba bardzo zaangażowana w to co robi i ma przeogromna wiedzę w swojej dziedzinie do tego jest cierpliwa i zawsze bardzo miła ! 
Jeśli ktoś chciałby poprawić swoje relacje z jedzeniem lub zadbać o swój stan zdrowia to powinien do Pani Kasi się zgłosić , polecam z całego serca 😉

Jolanta

Pacjentka

Pani Kasia jest bardzo ciepłą ,cierpliwą i wyrozumiałą osobą, która potrafi wyczuć potrzeby mojego dziecka. Mnie się bardzo spodobało indywidualne podejście do mojej córki ,naszych problemów i naszego stylu życia:) .Pani Kasia już po pierwszej rozmowie z nami wiedziała w którą stronę nas pokierować I jakie badania zrobić. Dzięki Pani Kasi delikatnej dociekliwości zrobiłam niezbędne badania I przypuszczenia Pani Kasi się sprawdziły. Jestem naprawdę wdzięczna za jej pomoc:) 
Polecam serdecznie;)

Aga Gajewska

Pacjentka

Pani Kasia jest przemiłą, empatyczną i bardzo mądra osobą.
Polecam każdemu, kto się boryka z wagą. Pełne wsparcie i uważność.

Irena

Pacjentka

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, otrzymałam cenne wskazówki dotyczące żywienia mojej mamy. Mama jest po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego i dodatkowo cierpi na cukrzycę, przez co stworzenie jadłospisu było dość skomplikowane. Pomoc Pani Kasi okazała się nieoceniona. 

Kasia Szafranowska

Pacjentka

Bardzo polecam konsultację żywieniową u Katarzyna Zabłocka-Słowińska. Bardzo ciepło i rzeczowo przeanalizowała moje posiłki i podejście do jedzenia. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania oraz dostałam proste i konkretne wskazówki. Zmodyfikowałam to, co jem i nie dosyć, że poziom cukru jest niższy to schudłam 5 kg Bardzo przyjemny bonus! Polecam każdemu, kto boryka się z problemami z metabolizmem.

Aś Mrowiec

Pacjentka

Bardzo polecam panią Kasię -jej pomysłowość profesjonalne rozwiązania i bardzo szeroki punkt patrzenia na pacjenta. Dziękuję za pomoc z zadaniu specjalnym

Agnieszka Gajewska 

Pacjentka

Pani Kasia jest wspaniałą, ciepłą osobą. Ma duży wgląd w zachowania żywieniowe i zdrowe jedzenie. Prowadzi w sposób łagodny i dużo pomaga edukacyjnie. Również pomiędzy spotkaniami można do niej pisać z pytaniami. Polecam każdemu, kto potrzebuje.

Cześć, jestem psychodietetyczką i buduję pomost między naukową wiedzą a empatią i indywidualnym podejściem, po to, by móc jak najlepiej wesprzeć Cię w budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem. 

Mam za sobą lata skutecznej pracy z kobietami z zaburzoną relacją z jedzeniem i zaburzeniami odżywiania. Aby jak najlepiej pomagać kobietom z zaburzoną relacją z jedzeniem łączę naukową wiedzę z zakresu psychodietetyki, dietetyki klinicznej, psychologii oraz farmakologii. 

Pomogłam wielu kobietom uwolnić się od jedzenia pod wpływem emocji. 

Ty rownież możesz być jedną z nich i zwiększyć świadomość swoich wyborów żywieniowych.

dr hab katarzyna zabłocka-słowińska